ZX-PM2.54-2-17PY
MFR.Part #
ZX-PM2.54-2-17PY
JLCPCB Part #
C7499352
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x17P 3.2mm 34P 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS