ZX-VH3.96-3PWZ-Y
MFR.Part #
ZX-VH3.96-3PWZ-Y
JLCPCB Part #
C22388720
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 8.6mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin VH Yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS