MJC-0603T-100-M
MFR.Part #
MJC-0603T-100-M
JLCPCB Part #
C501765
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 4.8A 5.5A 67mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS