MJC-1040T-680-M
MFR.Part #
MJC-1040T-680-M
JLCPCB Part #
C2934966
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
195mΩ 2.5A 2.6A 68uH ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS