ULR567M0JE08CB
MFR.Part #
ULR567M0JE08CB
JLCPCB Part #
C2440234
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7A@100kHz 560uF 6.3V 6.3mm 8mm 8mΩ@100kHz ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS