EKM106M2WG1BRR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM106M2WG1BRR
JLCPCB Part #
C3007684
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 10uF 12.5mm 450V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS