ULR227M1EF1ACB
MFR.Part #
ULR227M1EF1ACB
JLCPCB Part #
C2798384
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2.75A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS