EKM187M2WL40RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM187M2WL40RR
JLCPCB Part #
C726213
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-45℃~+105℃ 180uF 18mm 2000hrs@105℃ 40mm 450V 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS