ERR227M2WN45RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ERR227M2WN45RR
JLCPCB Part #
C726180
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-45℃~+105℃ 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm 7.5mm ±20% 插件,D22xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS