ERD225M2WF12RR
MFR.Part #
ERD225M2WF12RR
JLCPCB Part #
C2903600
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-45℃~+105℃ 12mm 2.2uF 3.5mm 450V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS