EKM567M1EG1BRR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM567M1EG1BRR
JLCPCB Part #
C2691537
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 25V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS