EKM228M1JL35RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM228M1JL35RR
JLCPCB Part #
C726173
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-45℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS