EGT687M1AF12RR
MFR.Part #
EGT687M1AF12RR
JLCPCB Part #
C840195
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 12mm 3.5mm 680uF 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS