EGT106M1HD11HB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EGT106M1HD11HB
JLCPCB Part #
C840138
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 11mm 2mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS