EGF475M1HD11TU
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EGF475M1HD11TU
JLCPCB Part #
C235372
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-45℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS