WCM2012F-2-361TF
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
WCM2012F-2-361TF
JLCPCB Part #
C51949808
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 280mA 360Ω@100MHz 450mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS