WCM3216F-2-361TF
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
WCM3216F-2-361TF
JLCPCB Part #
C51949816
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 300mA 360Ω@100MHz 50V 600mΩ SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS