WCM2012F-2-221TF
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
WCM2012F-2-221TF
JLCPCB Part #
C51949806
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 220Ω@100MHz 300mA 400mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS