NL32T-2R2JT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NL32T-2R2JT
JLCPCB Part #
C28642334
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
1Ω 2.2uH 30@7.96MHz 320mA 75MHz ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS