AFE252012S1R0MBT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
AFE252012S1R0MBT
JLCPCB Part #
C22459321
Package
1008
Description
1uH 3.6A 35mΩ 5A ±20% 1008 Power Inductors ROHS