FH561M050I250A
Extended
Manufacturer
Made in China
MFR.Part #
FH561M050I250A
JLCPCB Part #
C111387
Package
Plugin,12.5x25mm
Description
12000hrs@105℃ 13mm 25mm 50V 560uF 5mm 插件,12.5x25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS