SPUN02N-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SPUN02N-15
JLCPCB Part #
C7364345
Package
SIP,19.6x7.2mm
Description
1 134mA 15V 21.6V~26.4V 2W 3kV 86% SIP,19.6x7.2mm Power Module/Power Supply ROHS