SCW20A-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SCW20A-15
JLCPCB Part #
C5905608
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.333A 1.5kV 15V 20W 87% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS