SPRN01L-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SPRN01L-12
JLCPCB Part #
C6297680
Package
SIP,19.6x7.1mm
Description
1 1.008W 1.5kV 12V 4.75V~5.5V 71% 84mA SIP,19.6x7.1mm Power Module/Power Supply ROHS