SKA15A-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SKA15A-15
JLCPCB Part #
C7011212
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 15W 1A 1kV 82% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS