SPA01A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SPA01A-12
JLCPCB Part #
C7012089
Package
SIP,17.4x7.8mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 78% 83mA 9V~18V SIP,17.4x7.8mm Power Module/Power Supply ROHS