SLC03B-15
MFR.Part #
SLC03B-15
JLCPCB Part #
C7364138
Package
DIP,22.1x13.8mm
Description
1 15V 18V~36V 200mA 82% DIP,22.1x13.8mm Power Module/Power Supply ROHS