RDDW10H-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
RDDW10H-15
JLCPCB Part #
C5863932
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 15V 2 333mA 3kV 43V~160V 88% DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS