RDDW10H-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
RDDW10H-05
JLCPCB Part #
C6171445
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10W 1A 2 3kV 43V~160V 5V 85% DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS