SKA60A-15
MFR.Part #
SKA60A-15
JLCPCB Part #
C7316482
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
1 1.5kV 15V 4A 60W 92% 9V~18V DIP,50.8x50.8mm Power Module/Power Supply ROHS