NSD10-12D15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NSD10-12D15
JLCPCB Part #
C5702086
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 15V 1kV 2 330mA 77% 9.8V~36V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS