SMF15A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF15A-MS
JLCPCB Part #
C7473219
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 1uA 200W@10/1000us 24.4V 8.2A@10/1000us TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS