SMBJ13CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C5331101
Package
DO-214AA(SMB)
Description
13V 15.9V 1uA 21.5V 27.91A@10/1000us 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS