P0080SB-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
P0080SB-MS
JLCPCB Part #
C2995274
Package
SMB
Description
-40℃~+150℃ 2.2A 25V 40mA 4V 5uA 6V 80A 84pF SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS