MSPESD5Z2.5
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MSPESD5Z2.5
JLCPCB Part #
C2836365
Package
SOD-523
Description
1 10.9V 11A 120W 150pF 1uA 2.5V 4V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS