ES0603V014CT-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ES0603V014CT-MS
JLCPCB Part #
C5331071
Package
0603
Description
-50℃~+85℃ 0.2pF 1 100nA 14V 240V ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS