BZX584C4V3
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZX584C4V3
JLCPCB Part #
C5277967
Description
1 Independent 150mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS