ESD5Z12V-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
ESD5Z12V-MS
JLCPCB Part #
C2802290
Package
SOD-523
Description
12V 13.5V 200W 30V 500nA 5A 7pF ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS