MC68331CPV20B1
Extended
Manufacturer
MOTOROLA
MFR.Part #
MC68331CPV20B1
Description
-40℃~+85℃ 18 20MHz 32 Bit 4.5V~5.5V Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS