BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C6771846
Package
SOT-23
Description
1 Independent 2.28V~2.6V 2.4V 225mW 50uA@1V 600Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS