MBR20150E
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR20150E
JLCPCB Part #
C5143097
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150V 200A 20A 50uA@150V 850mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS