MM3Z16BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z16BW
JLCPCB Part #
C5157062
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12V 15.68V~16.32V 16V 300mW 40Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS