MBR20200DT
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR20200DT
JLCPCB Part #
C668176
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 50uA@200V 920mV@10A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS