MBR10200DS
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR10200DS
JLCPCB Part #
C668191
Package
TO-252
Description
1 Independent 10A 200V 50uA@200V 920mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS