UT252012N-1R0N-HJ
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
UT252012N-1R0N-HJ
JLCPCB Part #
C2832081
Package
1008
Description
1uH 2.8A 3.4A 53mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS