CD54N-330K
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
CD54N-330K
JLCPCB Part #
C7431668
Package
SMD,5.8x5.5mm
Description
1A 230mΩ 33uH Wirewound Inductor ±10% SMD,5.8x5.5mm Power Inductors ROHS