TM120704N-601-P
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
TM120704N-601-P
JLCPCB Part #
C7432804
Package
Plugin,15x15mm
Description
-40℃~+125℃ 2 20mΩ 600uH 6A 插件,15x15mm Common Mode Filters ROHS