RL0608N-100K
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
RL0608N-100K
JLCPCB Part #
C2832061
Package
Plugin,D9xL11mm
Description
0.65mm 1.5A 10uH 46mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D9xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS