CD43N-100M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
CD43N-100M
JLCPCB Part #
C2832092
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.15A 10uH 182mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS