CD43N-4R7M
MFR.Part #
CD43N-4R7M
JLCPCB Part #
C2875598
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.6A 1.7A 4.7uH 94mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS